O mnie - Jak się dogadać
Subskrybuj
Bądź na bieżąco:
Subskrybuj

Cześć!

Mam na imię Ela i uczę ludzi
jak się dogadać.

Dlaczego?

Bo wszystko, co dobre w życiu – świetny interes, serdeczna relacja, potężny ruch społeczny – zaczyna się od rozmowy.

Wierzę, że ludzie chcą i mogą się lepiej rozumieć, tylko często nie wiedzą jak to zrobić. Wiem, że nawet małe zmiany w sposobie komunikacji prowadzą do ogromnych różnic w relacjach, czy to w pracy czy w rodzinie.

Ela Cwynar-Budzińska

Jestem psychologiem, trenerem biznesu, coachem oraz psychoterapeutką i kocham to co robię.

Specjalizuję się w szkoleniach dotyczących komunikacji, asertywności, rozwiązywania konfliktów, dużo pracuję z liderami. Codziennie widzę, jak poprawa komunikacji zmienia życie ludzi i całych zespołów.

Pracuję na sali szkoleniowej i w gabinecie oraz prowadzę autorskie programy rozwojowe on-line, dla tych wszystkich, którzy lubią uczyć się w domu.

Niezależnie od tego ile masz lat, jaka jest Twoja historia, jeśli tylko chcesz mieć fajniejsze relacje, to miejsce jest dla Ciebie.

 • 11

  lat ciągłej
  pracy z ludzmi

 • 13 tys.

  przeprowadzonych
  godzin szkoleniowych

 • 2

  firmy, w których dzielę się wiedzą

 • 1

  napisana książka

Ja zawodowo

Łączę różne role – wszystkie skupione dookoła rozwoju. Od 2009 roku prowadzę szkolenia. Pracuję w gabinecie jako coach i psychoterapeuta. Można powiedzieć, że w pracy albo gadam, albo słucham 😉

Bardzo lubię swoich klientów, z większością z nich współpracuję po kilka lat. Wyznaję zasadę “no-bullshit”. Uczę tylko tego, w co absolutnie wierzę i co stosuję. Zależy mi na tym, żeby zarówno szkolenia stacjonarne, jak i kursy on-line były maksymalnie praktyczne. Wierzę, że jeśli wdrożysz choć kilka z proponowanych tutaj narzędzi Twoje życie zmieni się na lepsze.

Tutaj piszę o rzeczach związanych z komunikacją, ale prowadzę również szkolenia z innych tematów. Jestem współwłaścicielką marki BCB Szkolenia Coaching i  współprowadzę autorską Szkołę Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego BCB. Jeśli interesują Cię inne tematy szkoleń i chcesz więcej poczytać o projektach biznesowych zapraszam na www.bcb-szkolenia.pl.

Ja prywatnie

Otaczają mnie mężczyźni 😉 W domu mam 3 chłopów – męża i dwóch radosnych bliźniaków. Marzy mi się, aby moje dzieci żyły w trochę lepszym świecie. Takim, w którym ludzie będą częściej słuchać, żeby zrozumieć, a nie tylko odpowiedzieć, będą mieli przestrzeń na to, żeby przyjąć cudzą perspektywę i będą potrafili budować relacje oparte na szczerości i szacunku.

To dość ambitne marzenie. Jeśli uda mi się choć trochę przyczynić do jego realizacji, będę zadowolona.

Uwielbiam podróże, książki i białe wino. Bardzo lubię ludzi, fascynuje mnie ich różnorodność i przyglądam się im z życzliwą ciekawością. Nie jestem ideałem. Przeszłam długą drogę zanim zaczęłam z ludźmi rozmawiać, a nie grać w gry. I właśnie dlatego wiem, że to, o czym tutaj uczę działa.

 

Opinie

"Ela stanowi nową jakość na polskim rynku trenerskim. Łączy ona w swojej pracy profesjonalizm, duże doświadczenie i ogromną wiedzę z naturalnością, ciepłem i ogromną serdecznością do ludzi. Trafiłam na jej szkolenia z polecenia - teraz sama polecam jej usługi."

Aneta Warszawa


Rozgość się

Bardzo się cieszę, że się tutaj jesteś. Znajdziesz tu wywiady z inspirującymi ludźmi i krótkie artykuły będące odpowiedzią na konkretne problemy. Wplatam w nie swoje i cudze historie, bo wierzę, że właśnie taka forma pozwoli Ci lepiej zapamiętać o co chodziło. Jeśli uczestniczyłeś w moim szkoleniu to baaardzo się cieszę, że się znów spotykamy. Wierzę, że treści na blogu będą dla Ciebie świetną okazją do powtórki i możliwością ugruntowania wiedzy. Jeśli nie byłeś na moim szkoleniu, to nic straconego 😉

Pozostając tutaj i śledząc bloga, dowiesz się:

 • jak na co dzień bardziej rozumieć ludzi,
 • jak mówić, żeby Cię ludzie słuchali,
 • jak dawać informacje zwrotne, które faktycznie działają,
 • jak zadbać o relacje z innymi,
 • jak nie prowokować konfliktów, a jeśli już do takich dojdzie – jak je dobrze rozwiązywać.

Pobierz za darmo

https://jaksiedogadac.pl/wp-content/uploads/2020/04/Czy-umiesz-dobrze-się-kłócić.pdf

Przygotowałam
krótki kwestionariusz, który pomoże Ci sprawdzić,

czy to, co robisz podczas kłótni
pomaga Ci w rozwiązaniu sporu.

Zamiast wpadać w cykl wzajemnych oskarżeń
zacznij stosować 10 zasad, które pomogą Ci uratować dyskusję.

Bądźmy w kontakcie

Obserwuj profil bloga na Facebooku, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi wpisami oraz ciekawymi materiałami do pobrania zupełnie za darmo.
Zapraszam: @jaksiedogadacblog

Dołącz do listy. Raz na dwa tygodnie będę Cię informować o nowych wpisach i inicjatywach.